Romuvos parkas

romuvosparkas„Romuvos Parkas“ - įsikūręs ant švariausios Lietuvos upės-Šventosios kranto. Nuostabios gamtos apsuptyje viešbutis-restoranas ideali vieta tiek poilsiautojams, tiek verslininkams. Mes Jums siūlome daug puikių būdų praleisti atostogas arba vakarą po varginančios darbo dienos bet kuriuo metu.

Jei norite ramesnio poilsio-galite pasideginti saulėje terasoje, pasivaikščioti aplinkui esančiuose miškuose, pasimaudyti upėje.

Sporto aistruoliams siūlome lauko teniso kortus, krepšinio aikštelę. Po apylinkes galite pasižvalgyti mindami dviračių pedalus ar keliolika kilometrų plaukdami baidarėmis. Jūsų pageidavimu - siūlome gido paslaugas-aprodysime Jums gražiausias Anykščių rajono apylinkes - Puntuko akmenį, Vorutos piliakalnį, „beždžionių tiltą“, Šventosios upės vingį, nuo kurio atsiveria pasakiškas gamtos grožis.

Mėgstantys žvejybą-galės ramiai pažvejoti, o sugautą laimiki-mielai paruošime ir pateiksime čia pat vietoje Jums vakarienei.

Taip pat pakviesime Jus į jaukų relaksacinį centrą, kuriame galėsite pasikaitinti kubile, rusiškoje lauko pirtyje ar saunoje, paplaukioti baseine ir čia pat prisėsti prie staliuko atsigaivinti ar užkąsti.

Kad atvykus pas mus pailsėti Jums nereiktų niekuo rūpintis-mes pasirūpinsime Jūsų drabužių skalbimu, lyginimu ar tvarkymu.

Atvykusiems verslo reikalais-padėsime suorganizuoti konferencijas,seminarus, verslo pietus. O norintiems atšvęsti svarbiausias šventes - suorganizuosime vestuves, krikštynas, gimtadienius. Jūsų pageidavimu galime įspūdingai papuošti sales ar aplinką.Šiltuoju metų laiku galite švęsti terasoje ar pavėsinėje prie pat upės.

Ypatingai išsiilgusiems gamtos-siūlome atvykti pailsėti į palapinių kempingą.

Po puikiai praleisto laiko siūlome apsilankyti restorane su lauko terasa ant upės kranto. Čia galėsite paskanauti įvairių šaltų ir karštų patiekalų,mėgautis plačiu gėrimų asortimentu. Mėgiamų patiekalų suras ir vegetarai ar sveikuoliai. O Jūsų pageidavimu-pusryčius pristatysime į kambarius. Ieškantys romantikos - galės dviese pavakarieniauti viešbučio žiemos sode prie žvakių šviesos.

Kontaktai

Žaliosios kaimas, Svėdasų seniūnijos, Anykščių rajonas LT-29374, Lietuva
Užsakymų telefonas Mob.Tel.: +370 682 17667
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

© 2014 Svedasai.lt